Lenka Vraná

Autor

Úvod

Vítejte na webu Zubní Péče - Jemnice. Tyto podmínky služby jsou základem pro poskytování informací a služeb našim uživatelům. Tento dokument vás seznámí s pravidly a podmínkami, které regulují využívání našeho webu, jak na straně obsahu, tak i poskytovaných služeb. Cílem je zajistit kvalitní a bezpečné prostředí pro všechny naše návštěvníky. Při používání stránek a služeb webu zubni-jemnice.cz souhlasíte s těmito podmínkami.

Ochrana soukromí a osobních údajů

Závazek ochrany vašeho soukromí je pro nás klíčový. Všechny informace shromážděné během vaší návštěvy na našich stránkách jsou zpracovávány v souladu s platnými právními normami. To zahrnuje jakékoli osobní údaje, které poskytnete za účelem využití našich služeb nebo komunikace s námi. Vaše údaje jsou chráněny před neoprávněným přístupem a nebudou bez vašeho souhlasu předávány třetím stranám.

Použití obsahu a autorská práva

Veškerý obsah stránek, včetně textů, obrázků, grafických prvků a kódu, je chráněn autorským právem. Je povoleno používat obsah pro osobní, nekomerční účely. Jakékoli kopírování, šíření, reprodukce či jiné využití obsahu pro komerční účely je bez předchozího písemného souhlasu majitele stránek zakázáno.

Změny podmínek

Vyhrazujeme si právo kdykoli aktualizovat nebo změnit tyto podmínky služby. Takové změny budou platné ihned po jejich zveřejnění na našich webových stránkách. Doporučujeme všem uživatelům, aby pravidelně kontrolovali tyto podmínky, aby byli vždy informováni o jakýchkoli aktualizacích nebo změnách.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se těchto podmínek služby, neváhejte nás kontaktovat na email [email protected] nebo na poštovní adrese: Lenka Vraná, Botanická 2, 602 00 Brno, Česká republika.

Sdílet na Facebooku Příspěvek na Twitter Příspěvek na Linkedin Příspěvek na Reddit

Napsat komentář

Podobné příspěvky