Lenka Vraná

Autor

Úvod

Vítejte na našich stránkách Zubní Péče - Jemnice. Ochrana vašeho soukromí je pro nás velmi důležitá. Tato zásada ochrany osobních údajů vysvětluje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme informace, které poskytnete při používání našeho webu. Bereme vaše soukromí vážně a budeme používat vaše osobní údaje pouze v souladu s těmito zásadami.

Shromažďování osobních údajů

Když navštěvujete naši webovou stránku, můžeme shromažďovat určité informace o vás. To může zahrnovat vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a jiné kontaktní údaje. Tyto informace shromažďujeme, abychom vám mohli poskytovat informace a služby, které požadujete.

Zpracování a použití údajů

Vaše osobní údaje používáme k poskytování informací a služeb, které jste požádali, a k zlepšení našeho webu a služeb. Mohou být použity také pro vnitřní analýzy a výzkum. Vaše údaje nebudeme sdílet s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Ochrana vašich údajů

Přijímáme veškerá opatření k ochraně vašich osobních údajů. Používáme vhodné technické a organizační bezpečnostní opatření k zabránění neoprávněnému přístupu, úpravě nebo zneužití vašich osobních údajů.

Práva subjektů údajů

Máte právo na přístup k vašim osobním údajům, které držíme. Můžete požádat o opravu nebo vymazání vašich údajů. Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně zpracování vašich údajů, neváhejte nás kontaktovat na [email protected].

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů týkajících se ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na adresu: Lenka Vraná, Botanická 2, 602 00 Brno, Česká republika nebo na e-mail [email protected].

Sdílet na Facebooku Příspěvek na Twitter Příspěvek na Linkedin Příspěvek na Reddit

Napsat komentář